O mnie

Wszystko zaczęło się od kawałka tarty z jabłkami, którą zrobiłam na urodziny mojego męża. Kiedy jej spróbował obdarzył mnie tak niesamowitym spojrzeniem, o które walczę teraz za każdym razem chcąc rozpieścić jego podniebienie. Zawdzięczam mu nieustającą wiarę we mnie i wsparcie, które odczuwam każdego dnia. Jest wiernym i odważnym degustatorem, ponoszącym wszystkie konsekwencje mojej twórczości kulinarnej. Odkąd pamiętam mówi na mnie Kluska.

Moją pasją jest sztuka i gotowanie, które są dla mnie ogromną inspiracją i mają wpływ, zarówno na moją kuchnię, jak i smak artystyczny. Dla mnie gotowanie ma sens, gdy robi się je dla kogoś, ponieważ jedzenie to relacje z ludźmi i smakowanie ich uśmiechów. Dbam o każdy składnik, który jest sukcesem potrawy.

Zawodowo również zajmuję się stylizacją jedzenia podczas sesji zdjęciowych, reklam oraz programów telewizyjnych.

Jedzenie przeze mnie przygotowywane doprawia swoją obecnością moja wierna asystenka i wielka smakoszka – labradorka Pepper oraz od niedawna, odzyskany po latach, kot Żbik.

Moja historia jest krótka i bardzo podobna do losów słynnej Julii Child. W pewnym momencie, nieustannych poszukiwań szczęścia i spełnienia, odnalazłam swój sposób na życie. Dlatego śmiało mogę za nią powtórzyć: „I was saved by FOOD“, dodając od siebie „..and art“.

 

Processed with VSCOcam with f2 preset

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestPrint this page